Ostatnie lokale!

Inwestorzy

Inwestycja realizowana jest przez spółkę celową Czarnieckiego Sp. z o.o. należącą do Unidevelopment S.A. Inwestorem zastępczym jest firma Monday Development S.A., która odpowiada również za sprzedaż mieszkań i lokali na Osiedlu Czarnieckiego.


Unidevelopment S.A.

Unidevelopment S.A. jest deweloperem o ugruntowanej pozycji rynkowej, należącym do notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupy Unibep. Firma jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego. Posiada również prestiżowy Certyfikat Dewelopera PZPB.

Kompleksowa oferta Unidevelopment obejmuje zarówno mieszkania w budynkach wielorodzinnych, jak i obiekty biurowe realizowane z wykorzystaniem ekologicznych metod pracy i materiałów z certyfikatami środowiskowymi.

Więcej informacji o firmie: www.unidevelopment.pl

Monday Development S.A.

Monday Development S.A. to firma deweloperska naleząca do grupy Unidevelopment S.A., od lat z powodzeniem realizująca inwestycje mieszkaniowe, biurowe i gruntowe na terenie Poznania i jego okolic. Grupa działa na poznańskim rynku od 2003 roku.

Od czerwca 2010 spółka notowana jest na rynku GPW New Connect. Strategia firmy zakłada aktywność w trzech segmentach rynku nieruchomości: średniej wielkości budynki biurowe, nowoczesne mieszkania średniej klasy oraz deweloperka gruntowa.

Więcej informacji o firmie: www.mondaydevelopment.pl

 

Ostatnie wolne lokale handlowe! Sprawdź!Szczegóły Ostatnie wolne lokale handlowe! Sprawdź!Szczegóły Ostatnie wolne lokale handlowe! Sprawdź!Szczegóły